Marcin Najman do tańca i różańca!

Marcin Najman dowodzi, że jest wszechstronnie utalentowanym człowiekiem. Podczas sobotniego odcinka specjalnego "Jaka to Melodia" wziął udział w benefisie piosenkarki Edyty Górniak. Nie jest to pierwsze spotkanie zawodnika FAME MMA z artystką. Uświetniła ona bowiem wyjście Najman na ring podczas Narodowej Gali Boksu na stadionie narodowym.

Najman nie miał sobie równych. Wygrał odcinek gromadząc pokaźną sumę pond 14 tysięcy złotych, które zostały przekazane na cel charytatywny. Czy tak samo będzie w oktagonie 21 listopada? "Don Kasjo" na pewno nie pozwoli na szybką wygraną boksera.

FAME MMA 8 jest dość szybko organizowane tuż po siódmej wrześniowej edycji. Stracie "Don Kasjo" i Najmana będzie jednym z ciekawszych pojedynków na ósmej gali. Siarczysty konflikt między zawodnikami cały czas podkręca atmosferę. Jeden drugiemu nie pozostaje dłużny.

Pojedynek odbędzie się na zasadach zaproponowanych przez Życińskiego. Nie chciał on przystać na formułę MMA. Zobaczymy walkę bokserską w małych rękawicach.