Aktorzy w klatce FAME MMA-Patryk Vega będzie kręcił film

Miniona gala FAME MMA 7 przyniosła sporo emocji. Walka Polaka z "Ferrarim" i jego dyskwalifikujące kopnięcie było na ustach wszystkich oglądających oraz mediów. Bezbłędne wystąpienie "Popka" i maskara Linkiewcz na "Martirenti".

Sporo nowości odnośnie przyszłych walk również pojawiło się podczas gali. Do oktagonu wraca kulturysta Piotr "Bestia" Piechowiak, który zmierzy się z nowym nabytkiem federacji Piotrem Szeligą.

Marta Linkiewicz nie musi już szukać przeciwniczki na kolejną walkę. Do oktagonu wparowała Kamila Wybrańczyk, która wyraziła chęć walki z patocelebrytką. Dziewczyna Artura Szpilki jest gotowa na walkę z Linkiewcz już od dłuższego czasu, ale "Linkimaster" nie czuła się dotychczas odpowiednio przygotowana. Teraz prawdopodobnie walka dojdzie do skutku.

 

 

Kolejną ciekawostką było pojawienie się w przerwie między walkami Patryka Vegi. Podczas rozmów w studio dowiedzieliśmy się, że reżyser ma w planach nakręcić nowy film z udziałem FAME MMA. Aktorzy pracujący dla Vegi mieliby walczyć podczas jednej z gal FAME MMA.

 

"Mamy plan, żeby aktorzy z moich filmów bili się w Fame MMA."-Patryk Vega

 

Jeszcze nie zostało ujawnione, na której gali zobaczymy ekipę Vegi. Federacja z pewnością zyska na popularności dzięki tej współpracy.