WYNIKI FAME MMA 7: "Popek" vs "Stifler"

Główna walka wieczoru na FAME MMA 7 to spotkanie dwóch debiutantów federacji. Raper "Popek" miał już styczność z MMA, były zawodnik KSW stoczył cztery walki i wygrał jedną z nich. Drugi nabytek federacji nie miał styczności z freak fightem. Damian "Stifler" Zduńczyk znany jest z programu "Warsaw Shore" i ma na swoim koncie kilka wystąpień w zawodach fitness.

"Stifler" podchodził do walki z "Popkiem" z dystansem. Wiedział, że nie ma szans na wygraną z tak potężnym rywalem. Jednak przygotowywał się do walki bardzo sumiennie, co było widać w oktagonie.

Pojedynek rozpoczął się od wymiany ciosów. "Popek" był świadomy tego, że musi szybko zakończyć walkę, bo na dłuższy czas nie starczy mu kondycji. Zabrał się do próby obalenia rywala, ale Zduńczyk sprawnie się wywinął.

Ponowna próba obalenia "Stiflera", uskuteczniony dosiad, grad ciosów leciał na twarz celebryty. Tutaj ku zaskoczeniu wszystkich "Stifler" nie tylko bronił się, ale sam oddawał sporo ciosów, nie poddawał się.

"Popek" przerzucił rywala na deski, z dosiadu przeszedł zwinnie do balachy i "Stifler" musiał odklepać, żeby nie stracić ręki.