WYNIKI FAME MMA 7: "Polak" vs "Ferrari"

Na pojedynek Amadeusza i Adriana czekało dość sporo osób. Ich konflikt ciągnie się jeszcze od poprzedniej walki na FAME MMA 4, gdzie na co chwilę były dymy z nimi w roli głównej. Na czwartej edycji FAME MMA wygrał "Polak" przez jednogłośną decyzję sędziów.

Na FAME MMA 7 "Ferrari" i "Polak" dali spektakularne widowisko. Po pierwszym gongu zawodnicy ruszyli na siebie, wymiana ciosu za cios. "Ferrari" wymierzał lepsze technicznie uderzenia. Po trafieniu "Polaka" w nos przeciwnika polała się pierwsza krew w tym spotkaniu. Roślik szukał obalenia, ale Polański wyswobodził się z uścisku przeciwnika.

 

 

Runda druga okazała się bardziej interesująca. "Ferrari" wymierzył silny prawy cios, który powalił "Polaka". Nie zdążył dobrze upaść na ziemię, a ten wymierzył mu silne kopnięcie w szczękę, przez którą stracił przytomność. Ratownicy medyczni od razu podbiegli do powalonego zawodnika, aby przywrócić go do przytomności.

Po ocuceniu "Polak" nie wiedział, co się stało. Otumaniony i zdziwiony ilością medyków wokół niego pytał, co się dzieje. Według regulaminu, jeśli zawodnik ma trzy lub więcej punkty podparcia (ręce, stopy, kolana) to liczony jest jakby był w parterze, w parterze zaś kopnięcia na głowę są zabronione.

W momencie wyprowadzania ciosu (co jest brane pod uwagę) Polak miał 5 punktów podparcia (2 stopy, kolano, 2 dłonie). W momencie otrzymania ciosu miał zaś 3 punkty podparcia (2 stopy, kolano).

Kopnięcie uznano za nielegalne i zdyskwalifikowano Roślika. Po ogłoszeniu wyników zawodnicy pogodzili się i zakończyli konflikt.