WYNIKI FAME MMA 7: Malczyński vs Gola

Zawirowania w karcie walk z powodu wielu kontuzji doprowadziły do stworzenia na szybko jeszcze jednej walki. Wojtek Gola i Dawid Malczyński na dwa tygodnie przed galą, ogłaszają swoje stracie na FAME MMA 7. Początkowo ich spotkanie miało odbyć się na FAME MMA 8, ale wypadnięcie z karty walk Krychy i Szewca przyspieszyło ich pojedynek.

Walka odbyła się w catchweight do 80 kg, tym razem stawką nie był pas Malczyńskiego w wadze półśredniej. Zawodnicy nie mieli dużo czasu na przygotowanie się do walki, dlatego największą rolę odegrał tu hart ducha i charakter.

Wydawałoby się, że Włodarz ma go dość sporo, wszedł do oktagonu pełen agresji i zapału do walki. Po pierwszym gongu Panowie jednak nie rzucili się od razu na siebie. Malczyński próbował obalić Golę już w pierwszej minucie, ten jednak wywinął się z uścisku. Wojtek w odwecie zadawał kilka ciosów, a Malczyński znowu go obalił. Gola uskuteczniał cały czas low kicki, które nie zawsze trafiały tam, gdzie powinny.

W drugiej rundzie Gola żwawiej ruszył do przodu, próbował zadać ciosy, poleciał dobry prawy sierpowy. Malczyński miał dobry refleks i unikał ciosów Włodarza. Gola nadal próbował low kicków, ale Malczyński świetnie blokował jego ruchy. Kilka kopnięć poszło na kolano rywala, co mocno osłabiło Golę. Na koniec rundy Gola wylądowął na deskach, obalenie i dosiad przez Malczyńskiego.

W przerwie narożnik Goli stwierdził, że nie może już walczyć. Noga wydawała się złamana w piszczelu. Malczyński wygrywa przez techniczny nokaut.

Wojtek przeprosił fanów za taki finał walki i podsumował wydarzenie:

"Czy ja zawsze musze sobie coś ropier@#$?"