WYNIKI FAME MMA 7: "Wiewiór" vs "Hassi"

Ponowne spotkanie w oktagonie FAME MMA Kamila "Hassi" Hassana i Maksymiliana "Wiewiór" Wiewióra przyniosło trzy ciekawe rundy. Inicjatorem walki był Hassan, który chciał się odegrać za przegrane stracie na FAME MMA 3. Przed podjęciem "Wiewióra" miał okazję wykazać się podczas walki z Olegem Riaszeńczewem. To spotkanie zakończyło się spektakularnym nokautem przez wysokie kopnięcie.

Podniesiony na duchu chciał odwetu na "Wiewiórze", który nie do końca mu się udał. Zawodnicy od początku ostro atakowali siebie nawzajem. Hassan zadawał szybkie i ciężkie ciosy. "Wiewiór" w odpowiedzi obalił "Hassiego", ale ten zdołał się uwolnić i oddać kilka ciosów na wątrobę rywala.

Kolejna runda to próby obalenia Hassana, ten jednak odrobił lekcje i nauczył się uciekania z uścisku przeciwnika. Zmęczenie widać już na twarzach zawodników, ich ruchy są już dużo wolniejsze i mniej skuteczne. Obroty spadły, pierwsza runda wyglądał bardziej efektownie. Padło jeszcze kilka ciosów ze strony "Wiewióra" i koniec rundy.

Ostatnia odsłona nie wprowadza żadnych nowości, Hassan wydaje się tak zmęczony, że nie ma pomysłu na dalszą walkę. Poddaje się obaleniom "Wiewióra", nie jest w stanie nic zrobić więcej. Po kolejnym upadku na deski "Wiewiór" uskutecznia duszenie i słychać gong kończącej się rundy.

Ponownie stracie wygrywa "Wiewiór". Sędziowie zdecydowali o jego zwycięstwie. Hassan musi uznać wyższość "Wiewióra".