WYNIKI FAME MMA 7: "Hejter" vs Olejnik

Kolejne wyjście do oktagonu i po raz kolejny zaliczona porażka. Tomasz Olejnik nie odrobił lekcji i nie przygotował się odpowiednio do starcia z Mariuszem Słońskim. Nie pokazał pazura w stójce ani w parterze. Wydawałoby się, że tym razem jest bardziej pewny siebie i wypracował lepszą formę. Jednak okazało się inaczej.

"Hejter" przez okres przygotowawczy podchodził do treningów dość lekceważąco. Na konferencjach oraz wywiadach nie chwalił się spektakularnymi wynikami treningów. Wyszła jednak na jaw ciekawa informacja, jakoby Słoński trenował kiedyś przez kilka lat judo. W wywiadzie dla mma.pl nie udowodnił znajomości chociażby podstawowych zasad sztuk walki. Uznano to za blef.

 

 

Co okazało się podczas gali FAME MMA 7?

"Hejter" trenował judo, co pomogło mu podczas walki. Wodził za nos wszystkich kibiców oraz dziennikarzy. Od początku starcia zawodnicy bardzo dynamicznie poruszali się w oktagonie. Wymiana była cios za cios, chociaż całokształt wyglądał dość chaotycznie. Komentatorzy celnie porównali walkę do wiejskiej bójki pod dyskoteką.

Nadskakiwali do siebie jak młode koguty. "Hejter" poczęstował Olejnika lowkickami, kolejnym ruchem było obalenie czym zaskoczył wszystkich. Nie czekał długo na reakcję Olejnika, przeszedł od razu do dźwigni na łokieć i rywal odklepał walkę.

Słoński wygrał w pierwszej rundzie przez poddanie Olejnika.