Wyniki FAME MMA 7: Rataj vs "Ztrolowany"

Gala FAME MMA 7 już za nami. Było dość sporo emocji podczas pojedynków. Walką otwierającą galę było stracie Sebastiana "Ztrolowanego" Nowak z Maciejem Ratajem.

Pojedynek nie należał do najbardziej interesujących i emocjonujących. Rozpczął się kilkoma uderzeniami "Ztrolowanego" w łydkę Rataja. Po dłuższym oczekiwaniu na jakikolwiek ruch ze strony zawodników do przodu ruszył Rataj. Swoją szarżę rozpoczął od lewego prostego na twarz "Ztrolowanego", która dotkliwie odbiła piętno na youtuberze. Po udanym ciosie ostro ruszył w stójce i powalił rywala.

 

 

Druga runda nie przynosi wielu zmian, walka nadal jest zachowawcza i bez porywczych ataków. Można tłumaczyć to krótkim okresem na przygotowanie do walki. Zawodnicy dowiedzieli się o pojedynku na dwa tygodnie przed galą. "Ztrolowany" nadal uskutecznia swoją taktyke kopnięć na łydkę Rataja. Widoczne są już dosć spore siniaki na łydce celebryty z "Warsaw Shore".

W przerwie widać spore zmęczenie "Ztrolowanego", musi usiąść w narożniku i odsapnąć. Ostatnia runda jest wymęczona przez obydwóch zawodników. Rataja nie korzysta ze swoich atutów. Przygotowywał się do walki z uwzględnieniem zapasów oraz dosiadów. Rataj ciągle trzyma gardę, a "Ztrolowany" skutecznie wchodzi w nią. "Ztrolowany" nagle obala Rataja, ale temu udaje się wyzwolić z uścisku Rataja.

Po trzech rundach sędziowie jednogłośnie ogłaszają zwycięzcę. Rataj wygrywa pojedynek.