Najman śle podziekowania za pomoc w przygotowaniach do FAME MMA 7

Gwiazda FAME MMA Marcin Najman kończy swoją sportową karierę, w jego buty weszła już nowa postać. Nową twarzą FAME MMA został raper "Popek". Zadebiutuje podczas nadchodzącej gali FAME MMA 7. Jego przeciwnikiem będzie również debiutujący "Stifler". Celebryta znany z programu "Warsaw Shore" będzie miał okazję pokazać swoje umiejętności od razu na walce wieczoru.

Wielkie zakończenie odbędzie się na dwóch galach. Pierwsza walka zakontraktowana jest z Dariuszem "Lwem" Kazimierczukiem, a druga na FAME MMA 8 z "Don Kasjo". Do siódmej edycji gali pozostało już tylko kilka dni. Marcin Najman opublikował na swoich mediach społecznościowych podziękowania dla osób, które pomogły mu w treningach. Oprócz trenera Damiana Herczyka podziękowania poleciały również do Andrzeja Gołoty.

 

"Dziś ostatni trening przed walką. Wielkie dzięki Damian Herczyk za wielką prace jaką zrobiłeś. Dziękuje Andrzejowi Gołocie za tydzień obozu kondycyjnego w Zakopanem. Dziękuje Rafałowi Haratykowi i całemu Berserkers TEAM Bielsko-Biała oraz Adamowi Koprowskiemu gdyż zawsze w rodzinnej Częstochowie mogę na Ciebie liczyć. Teraz wszystko w moich rękach i głowie. Idę po Lwa i jeńców w tej walce brał nie będę!
Fame Mma 7 !"

 

 

KARTA WALK FAME MMA 7

Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs. Damian “Stifler” Zduńczyk
Adrian “Polak” Polański vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Dawid Malczyński vs. Wojciech Gola
Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta “Martirenti” Rentel
Marcin „Mielonidas” Makowski vs. Łukasz Lupa
Dariusz “Lew” Kaźmierczuk vs. Marcin Najman
Kamil “Hassi” Hassan vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka
Tomasz Olejnik vs. Mariusz “Hejter” Słoński
Piotr “Tybori” Tyburski vs. Arkadiusz “Aroy” Tańcula
Sebastian „Ztrolowany” Nowak vs. Maciej Rataj