"Linkimaster" sparinguje z byłą mistrzynią w boksie-Ewą Piątkowską

Gala FAME MMA 7 zbliża się wielkimi krokami. Już 5 września okaże się, kto zatriumfuje w oktagonie, a kto poniesie porażkę. Część z zawodników skrupulatnie przygotowuje się do swoich walk, a część liczy tylko na łatwą kasę bez cienia poświęcenia.

Jeden rodzynek podczas gali to walka kobiet. W oktagonie ponownie stanie Marta "Linkimaster" Linkiewicz oraz debiutująca Marta "Martiretni" Rental. Doświadczona "Linkimaster" ma spore szanse w walce. Trenuje już dosyć sporo czasu i tym razem zaprosiła również na treningi byłą mistrzynią w boksie Ewę Piątkowską.

 

Podczas II konferencji przyznała, że to z nią sparinguje podczas treningów.

 

"To prawda, Ewa jest moją sparingpartnerką. Bardzo się cieszę, bo Ewa jest Mistrzynią Świata w boksie i uważam, że wielu rzeczy może mnie nauczyć."

 

Na swoim Twitterze Ewa Piątkowska również skomentowała informację o wspólnych treningach:

 

"Przerobiłyśmy sporo akcji zapaśniczych (trener Marty to utytułowany zapaśnik) plus rundy boksu, czasem z kopaniem i obaleniami. Bardzo dobre treningi, do powtórzenia."

 

Linkiewicz nie próżnuje, podchodzi bardzo poaważnie do przygotowań na galę FAME MMA 7. Zmieniła styl życia z dość rozrywkowego na ukierunkowany na sport. Na swoim koncie ma dwie walki wygrane i jedna przegraną. Kolejna wygrana jest w zasięgu ręki.