Najman vs Bonus BGC potwierdzone!

Walka pomiędzy Marcinem „El Testosteronem” Najmanem a Piotrem „Bonusem” Witczakiem będzie niewątpliwie największą atrakcją medialną gali FAME MMA 5. Obaj panowie mają licznych fanów oraz antyfanów, którzy chętnie zobaczą ten epicki pojedynek.

Najman może pochwalić się aktualnie rekordem 1-4, co i tak jest lepszym wynikiem niż ten, którym może poszczycić się Bonus. Witczak na trzy pojedynki przegrał każdy z nich.

„El Testosteron” w swoim debiucie w MMA przegrał z Mariuszem Pudzianowskim podczas gai KSW 12. Z Dominatorem wytrzymał całe 43 sekundy.

W kolejnym pojedynku postanowił wyjaśnić sobie pięściami konflikt jaki powstał pomiędzy nim a Przemysławem Saletą. Walka zakończyła się po tym jak Najman uszkodził nogę kopiąc w klatkę. Trzeba mu jednak oddać, że w tej walce był zawodnikiem lepszym i mógł spokojnie wygrać.

Trzecią porażkę z rzędu zadał mu Hardkorowy Koksu, czyli Robert Burneika. Najmanowi udało się w końcu zwyciężyć dopiero po przerwie trwającej ponad 4 lata. W 44 sekundzie udusił Michała Dobiasa w trakcie gali PLMMA 45. Walką poprzedzającą starcie z Bonusem była dla niego porażka z Pawłem Trybułą.

Witczak z kolei przegrał pierwszy pojedynek z Andrzejem Michalczykiem. Następnie już na FAME MMA przegrywał najpierw z Sebastianem „Ztrolowanym” Nowakiem, później z Szymonem „Taxi Złotówą” Wrześniem. Fani Bonusa wierzą jednak, że jego „łuj ogłuszacz” może powalić Najmana. Do walki tych gladiatorów klatki dojdzie już 26 października 2019 roku.

 

Pytanie brzmi komu kibicujecie w tym starciu?