TEDE o FAME MMA "za 1.5 bańki zainteresowałbym się sportami walki."

Na FAME MMA wystąpiło już kilku raperów m.in: Filipek, Kizo, Jongmen. Raper TEDE spytany o FAME MMA zdradza, że dostał już wstępne propozycje:

Bezpośrednio z nikim nie rozmawiałem, ale tak, były propozycje. Oglądałem ostatnio wywiad z tym, o kim mówisz (Peja - przypisał redaktor) i on tam się zapiera, że nie ma mowy, że proponowali mu bańkę i może dwa lata by za to pożył, ale odpuszcza, bo nie o to chodzi… Nie wchodźmy w ten temat. Generalnie nigdy nie pasjonowałem się sztukami walki, nie interesuję się tym więc jakby… Szczerze powiedziawszy, totalnie się tym nie interesuję.

Wiadomo, że od 5 czy iluś lat mój styl życia się trochę zmienił w sensie fizycznym, wytrzymałościowym. Powiem tak – bardzo bym chciał mieć Rolls Royce’a Phantom poprzedniej generacji. Za pół bańki można kupić. I bańkę honorarium. Za to, chyba w trzy miesiące… Jak Bonus BGC przygotowywał się do poprzedniej gali, dowiedziałem się potem, że wszystkie filmiki, które widziałeś go na treningach to to były wszystkie treningi na jakich był.

Ja robię takie rzeczy sam z siebie przez ostatnie 5 lat i nikt o tym nie wie i nie nagrywam z tego filmików to za te 1.5 bańki no to kur*a bym się nawet karate nauczył w te 3 miesiące! W ogóle tego nie rozważam, bo nikt mi 1.5 bańki nie da! Mówię za 1.5 bańki zainteresowałbym się sportami walki. Potem sobie ustalmy, nawet jak dostaniesz w mordę za 1.5 bańki to chłopię, ja Cię proszę!