"To dopiero ku#$wa początek konfliktu"-Ferrari po przergranej walce FAME MMA 4

Na FAME MMA 4 zobaczymy kilka walk podsycanych siarczystymi konfliktami. Takie walki ogląda się najlepiej, jest w nich wiele agresji i zawziętości. Swój konflikt w oktagonie FAME MMA chce rozwiązać Adrian "Polak" Polański" oraz Amadeusz "Ferrari" Roślik. Panowie spierają się ze sobą już od ponad roku. "Polak" przyznał, że źródłem konfliktu są pieniądze.

 

"Polak" przygotowywał się do walki w Tajlandii miesiąc, twierdzi, że największą jego bronią jest pokora. Przed samą walką w media roomie "Polak" nie okazał pokory, a sam zaczepiał rywala. Do rozdzielenia kogutów wyskoczył Bonus BGC, inny zawodnik FAME MMA.

 

Spotykając się już w oktagonie, walkę rozpoczęli bardzo dynamicznie. Wymiana ciosów oraz kopnięć była raz za razem. Obydwaj zawodnicy nie dawali za wygraną, byli mocno zdeterminowani. W żadnej z rund rywale nie odpuszczali, szli cios za ciosem. W każdej kolejnej rudzie ciosy i kopnięcia były coraz efektywniejsze. W trzeciej rundzie zdawało się, że "Polak" przypieczętuje swoją przewagę obaleniem i dosiadem, ale po chwili walka powróciła do stójki i tym razem to "Ferrari" powalił na deski "Polaka".

 

 

Sędziowie jednogłośną decyzją na zwycięzcę wybrali Polańskiego. Z tą decyzją nie zgodził się Amadeusz, stwierdził, że sędziowie są do wymiany. Konflikt jednak się nie zakończył. Po wygranej walce "Polak" uderzył Roślika w twarz. Ten podczas wywiadu w oktagonie powiedział:

 

"To jest dopiero k***a początek konfliktu. Ty dobrze o tym wiesz."