"Lil Masti" kradnie show podczas Konferencji FAME MMA 4

Niekwestinonowaną gwiazdą pierwszej konferencji FAME MMA została "Lil Masti". Zawodniczki głównej walki nie darzyły się zbytnio sympatią podczas konferencji, zaczepki rozpoczęła Aniela Bogusz. Wygłosiła 3 minutowy monolog połączony z niezłym show, zaznaczyła rolę jaką odgrywa w tym przedsięwzięciu. Odniosła się do walki swojej przeciwniczki z Godlewską, twierdząc, że zbeszczeszcziły godność kobiet i zachowały się niezbyt elegancko. Pochwaliła się swoimi osiągnięciami sportowymi, o których nie wiele osób wiedziało. Jej wypowiedź sprawiała wrażenie wykutej na pamięć, co wyszło dosć szcztucznie.

Marta "Linkimaster" Linkiewcz była bardzo opanowana i nie reagowała na słowa przeciwniczki. Z równowagi wytrąciły ją dopiero prezenty od "Lil Masti", słownik poprawnej polszczyzny oraz chodzik dla seniora. Na koniec poleciało kilka siarczystych słów i oblewanie wodą.

 

 

Na konferencjach tyle się dzieje, że można śmiało zabrać ze sobą popcorn.

Już 22 czerwca dowiemy się, kto z tego show wyjdzie obronną ręką, kto zwycięsko zadrwi z rywala. Gala odbędzie się w Częstochowie, istnieje możliwość wykupu PPV na famemma.tv.