FAME MMA 4-wyniki gali

Gala FAME MMA 4 już za nami. 22 czerwca w częstochowskiej hali odbyła się już czwarta edycja coraz popularniejszego show. Widowisko otworzyła walka debiutanta Krystiana “Jongmen” Brzezińskiego z Kamilem “Kasti” Stępińskim. Raper od samego początku wiódł prym w starciu, oddawał więcej ciosów i udaremniał próby obalenia ze strony rywala. "Kasti" odklepał poddanie po zapięciu duszenia.

Na innych zasadach niż pozostałe walki odbył się pojedynek Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i Dawida "Ambro" Ambroziak, zastosowano tutaj formułę K-1. Zawodnicy poznali się na planie Ex na Plaży i już tam nie przepadali za sobą. Konflikt postanowili wyjaśnić w oktagonie. Po trzech rundach sędziowie ogłosili zwycięstwo Życińskiego.

 

W walce wieczoru zmierzyły się ze sobą Aniela "Lil Masti" Bogusz oraz Marta "Linkimaster" Linkiewicz. Wygrała faworytka walki, czyli "Lil Masti". Wieloletnie związanie ze sportem, dało jej przewagę nad dopiero rozpoczynającą swoją sportową karierę Linkiewicz. Od pierwszego gongu kobiety rzuciły się na siebie, Bogusz powaliła rywalkę i dosiadła ją w parterze. Grad ciosów wylany na Linkiewicz musiał przerwać sędzia. "Lil Masti" wygrała pas dywizji kobiet.

 

Walka wieczoru Fame MMA 4

Aniela "Lil Masti" Bogusz pok. Martę "Linkimaster" Linkiewicz przez TKO, Runda 1

Karta główna Fame MMA 4

Adrian "Medusa" Salamon pok Piotra "Knaziuu" Knaśa przez poddanie (balacha), Runda 1
Adrian "Polak" Polański pok. Amadeusza "Ferrari" Roślika przez decyzję
Jakub "Kubańczyk-Ochroniarz" Flas pok. Michała "Boxdel" Barona przez TKO, Runda 1
Kasjusz "Don Kasjo" Życiński pok. Dawida "Ambro" Ambroziaka przez jednogłośną decyzję (walka K-1)
Marcin Makowski pok. Patryka "Kizio" Wozińskiego przez TKO, Runda 3
Filip "Filipek" Marcinek pok. Łukasza "Tomb" Imiełowskiego przez decyzję
Krystian "Jongmen" Brzeziński pok. Kamila"Kasti" Stępińskiego przez poddanie, Runda 2