Karta Walk FAME MMA 4

W Częstochowskiej hali odbędzie się kolejna gala pod szyldem FAME MMA. Czwarta odsłona show to kolejne walki znanych celebrytów oraz konflikty do wyjaśnienia w oktagonie. Coraz więcej znanych osób chce swoje niesnaski rozwiązywać w świetle reflektorów, gala FAME MMA jest dla nich idealnym miejscem.

W czerwcu do pojedynków stanie 16 zawodników. Walką wieczoru będzie starcie Pań. Aniela "Lil Masti" Bogusz zmierzy się z Martą "Linkimaster" Linkiewicz, faworytem tej walki jest "Lil Masti". Przez 6 lat trenowała zapasy, została wicemistrzynią Polski. Cały czas trenuje i jest w bardzo dobrej formie. W świecie wirtualnym zasłynęła jako trener fitness oraz kulturystyki. Czy to doświadczenie pomoże jej wygrać z "Linkimaster"? Oktagon pokaże.

Linkiewicz podczas FAME MMA 3 pokonała Esmeraldę Godlewską przez TKO. Godlewska nie obroniła się przed gradem ciosów "Linkimaster". Zwycięstwo dało jej możliwość kolejnej walki. Stracie "Lil Masti" i "Linkiewicz" odbędzie się o tytuł mistrzowski w dywizji kobiet.

Kto jeszcze zawalczy na gali FAME MMA 4? Pełna rozpiska poniżej. Gala rozpocznie się w sobotę 22 czerwca o godzinie 20.00.

 

FAME MMA 4 - KOLEJNOŚĆ WALK

Adrian "Medusa" Salamon - Piotr "Knaziuu" Knaś
Michał "Boxdel" Baron - Jakub "Kubańczyk-Ochroniarz" Flas
Dawid "Ambro" Ambroziak - Kajusz "Don Kasjo" Życiński
Filip "Filipek" Marcinek - Łukasz "Tomb" Imiełowski
Patryk "Kizo" Woziński - Marcin Makowski
Adrian Polak - Amadeusz "Ferrari" Roślik
Krystian "Jongmen" Brzeziński - Kamil "Kasti" Stępiński

 

Walka o pas mistrzowski kobiet

Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Aniela "Lil Masti" Bogusz