Godlewska z siostrą w oktagonie FAME MMA?!

Po konferencji FAME MMA 5 Monika Godlewska przyznała, że chciałaby stanąć w oktagonie ze swoją siostrą Małgorzatą Godlewską. Pojedynek widziałaby najchętniej w formie dwa na dwa lub mogłaby stanąć nawet przeciw siostrze. Celebrytka z Ex na Plaży wierzy w swoje zwycięstwo w walce z Eweliną "Eweloną" Kubiak i planuje kolejne pojedynki. Czy Włodarze przyjmą propozycję "Esmeraldy" dowiemy się przy organizacji kolejnej edycji FAME MMA.

Walki z "Eweloną" nie boi się, przygotowała się do pojedynku na tyle, ile mogła. Jak sama zaznacza, świetnie czuje się w świecie medialnym i to jest jej żywioł. Dissy na rywalkę są przygotowane czysto pod show FAME MMA. Przyznała, że nie zna personalnie Eweliny i po walce nic już nie będzie ją z nią łączyło.

Podczas FAME MMA 3 przegrała z Martą "Linkimaster" Linkiewicz, teraz chętnie wzięłaby udział w rewanżu. Zaznacza, że tym razem musiałaby się porządnie przygotować, ponieważ Marta cały czas trenuje.

Propozycje na walki płyną do federacji z różnych stron, niewątpliwie mają w czym wybierać. Kolejne gale będą przynosiły jeszcze więcej emocji. Na razie, 26 października w trójmiejskiej Ergo Arenie obejrzymy 5 edycję z udziałem szesnastu zawodników. Widowisko rozpoczyna się o godzinie 20.00 a transmisję z wydarzenia można wykupić za pomocą PPV na famemma.tv