"Hassi" vs Oleh - FAME MMA 5 zapowiedź walki (wideo)

Pierwszą walką podczas gali FAME MMA 5 rozpocznie Kamil "Hassi" Hassan oraz Oleh Riaszeńczew. Dla Kamila nie jest to pierwsze wystąpienie pod szyldem FAME MMA. Swoją przygodę rozpoczął podczas 3 edycji gali FAME MMA.

Obaj zawodnicy mają doświadczenie w sztukach walk. Hassan jest brązowym medalistą mistrzostw Polski juniorów z 2016 roku w konkurencji kumite. Zdobył pierwsze miejsce w kata oraz kumite w Mistrzostwach Makroregionu Południowego Kyokushin Karate. Oleh Riaszeńczew był mistrzem Ukrainy w boksie w kategorii do lat 15.

"Hassi" przygotowuje się do walki, jak do wielkiej niespodzianki, taką opinię też ma o swoim rywalu.

 

"Mam nadziję, że po tej przerwie wróciłeś do formy i nie zardzewiałeś. Liczę, że się dobrze przygotujesz do tej walki, bo zamierzam być tak zaje#$%ty, jak na gali FAME MMA 3."

 

Oleh nie pozostaje mu dłużny, ma nadzieję, że federacja dobrze go wynagrodzi, bo karetka do Dubaju jest kosztowna. Kamil "Hassi" Hassan przygotował się do walki w Dubaju, pod okiem Krzysztofa Soszyńskiego. Szczególną uwagę poświęcił treningom parterowym.

Który element treningów pomoże mu w wygranej? Dowiemy się podczas gali w sobotę 26 października o godzinie 20.00. Ich walka jest jako pierwsza, także długo nie będziemy musieli czekać na wynik.