WYNIKI FAME MMA 8: ZUSJE vs DAGMARA SZEWCZYK

Wszyscy pamiętamy elektryzujące wejście "Zusje" na FAME MMA 6, a tym razem było nadzwyczajnie spokojnie. Tańczyła z kukłą z podobizną rywalki. Radośnie śpiewając "Tańczę tango z kur**mi". Niewątpliwe jest to odmienna wejściówka, ale równie ciekawa.

Walka zaczyna się od trafienia "Zusje". Dagmara w odpowiedzi obala rywalkę na deski. Smogulecka próbuje gilotyny, ale po chwili odpuszcza. Nadal pozostaje w dosiadzie i kieruje ciosy w stronę rywalki. Szewczyk zdaje się być unieruchomiona, jedynym jej ruchem to obracanie się wokół własnej osi. Nie próbuje się bronić ani trzymać gardy. Po trzecim upomnieniu sędziego, żeby zaczęła się bronić kończy walkę. Bierność Dagmary w parterze spowodowała zakończenie pojedynku. 

 

 

Szewczyk nie zgadzała się z sędzią i od razu próbowała protestować, że jest w stanie nadal walczyć. "Zusje" z radości biegała po oktagonie i robiła fikołki, czym irytowała rywalkę. Po otrzymaniu mikrofonu nazwała Smogulecką "Wielką ulaną świnią" i to było przyczyną jej klęski. Nie mogła podnieść się spod Kamili.  "Zusje" wygrywa w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut.