WYNIKI FAME MMA 8: HEJTER vs MORTALCIO

Mariusz "Hejter" Słoński ponownie pojawił się w oktagonie FAME MMA. Podczas gali FAME MMA 7 pokonał Tomasza Olejnik. Decydująca w tym pojedynku była dźwignia na łokieć, przez którą Olejnik odklepał. Patryk "Mortalcio" Baran debiutował na deskach federacji FAME MMA i trzeba przynać, że był to udany występ. 

Walkę zaczyna "Hejter" kopiąc rywala. Baran wciąga przeciwnika do parteru, celne trafienia w "Hejtera" i sędzia podnosi ich do stójki. Na twarzy "Mortalcia" widać zaczerwienienia. "Hejter" ponownie obala, a "Mortalcio" próbuje gilotyny. Osaczenie nie udaje się, rywal wyswobadza się i uskutecznia dosiad. "Mortalcio" nie ma już siły wyjść spod "Hejtera". Leżą na macie do końca rundy.

 

 

W drugiej rundzie "Hejter" od razu wpada na Patryka, ten oddaje mu mocnym sierpowym. Słoński znowu obala rywala. "Mortalcio" w odpowiedzi podpina anakondę, jest na górze, ale nie oddaje żadnych ciosów. Gong daje wytchnienie zmęczonym zawodnikom.

Ostatnia decydująca runda była na korzyść "Mortalcio". Wykorzystał zmęczenie rywala i oddał kilka ciosów. Ponowna próba anakondy, ale nic z tego. Poleciał lewy "Mortalcia" i obalenie przeciwnika. Oddał kilka nieskładnych ciosów i zaczął duszenie zza pleców. "Hejter" poddał walkę.