Trener Najmana Damian Herczyk o swoim wczorajszym zachowaniu

Jedna z dwóch najbardziej wyczekiwanych walk skończyła się skandalicznym zachowaniem zarówno Marcina jak i jego trenera. Marcin dwa razy złamał zasady boku.

Raz sprowadził do parteru a po upomnieniu od sędziego po wznowieniu walki od razu kopnął Kasjusza.

 

Jego trener zachował się równie karygodnie gdyż założył skrętówkę bezbronnemu Don Kasjo o czym możecie przeczytać poniżej:

Skandaliczne zachowanie Marcina Najmana i jego trenera

 

- Po wczorajszej sytuacji, która miała miejscem gali FAME MMA musze wyjaśnić kilka kwestii i przeprosić niektóre osoby. Nie będę się tutaj rozwodzić na temat samej walki i tego co się wydarzyło. Bardziej skupie się na tym co miało miejsce później, a co nie powinno się wydarzyć. Zadyma po walce spowodowała, że ja wchodząc do oktagonu chciałem uspokoić Marcina, bo widziałem, że wpadał w furie. Tak niefortunnie się zdarzyło, że w tym samym momencie ochrona rzuciła się na Kasjusza, który w tym momencie zaczął się bronić i zaczął kopać. Kopnął mnie prawie w brodę, przechwyciłem nogę i szarpnąłem. Na początku myślałem, że nie jednak odruchowo wykonałem ruch. Nie wiem jak to się stało i przepraszam Kasjusza. Jest mi bardzo wstyd.

 

 

damian-herczyk-skretowka