Marcin Najman szybki jak strzała przed FAME MMA 8

Gala FAME MMA przyciąga tym razem sporo widzów i ciekawskich. Szczególnie na swój fame pracuje "Don Kasjo" oraz Marcin Najman. Wyrównają rachunki w boksie i w małych rękawicach. Doświadczony Najman konta świeża krew na drodze bokserskiej.

W tej walce kluczowa będzie zwinność i szybkość. Najman już od dłuższego czasu pracuje nad swoją kondycją. Jeździł na obozy sprawnościowe w góry, gdzie trenował pod okiem Andrzeja Gołoty.

Swoje osiągnięcia zaprezentował na filmie opublikowanym na swoim Facebooku. Podziękował również swoim trenerom Damianowi Herczykowi oraz Pawłowi Szumlas.

 

"Ostatnia tarcza przed walką na Fame Mma 8. Dziękuje  Damian Herczyk Paweł Szumlas."

 

 

Przed walką "Don Kasjo" zagalopował się w swoich wypowiedziach i zarzucił Najmanowi romans z Moniką Godlewską na FAME MMA 5. Po tym oświadczeniu częstochowianin wpadł w furię i zapowiedział złożenie pozwu do sądu.

Walka tych dwóch zawodników przyciąga więcej uwagi niż sama główna walka, gdzie występuje Marcin Dubiel oraz Kacper Błoński. Przed galą odbędzie się ważenie oraz media trening 20.11.2020 o godzinie 18:00 na kanale YouTube.

Gala FAME MMA 8 startuje o 20:00 dwudziestego pierwszego listopada, oglądać można za pomocą PPV na stronie famemma.tv