"Don Kasjo" zdradza szczgóły romansu Najmana z Godlewską

Na kilka dni przed galą FAME MMA robi się gorąco między zawdonikami co-main eventu. Marcin Najman oraz Kasjusz "Don Kasjo" Życiński wystąpią podczas gali FAME MMA 8 w drugim najważniejszym pojedynku wieczoru. Ich walka będzie w formule bokserskiej w małych rękawicach.

"Don Kasjo" potrafi robić szum wokół swojej osoby i jak widać innym też tego nie szczędzi. Często wypowiadał się o swoim rywalu w bardzo nieprzychylny sposób. Po drugiej konferencji FAME MMA 8 udzielił kilku wypowiedzi np. Mateuszowi Kaniowskiemu. Ten wywiad okazał się najbardziej interesujący spośród wszystkich innych.

 

 

Życiński ponownie obsmarował swojego rywala mówiąc o romansie z uczestniczką gali FAME MMA 5. Monika "Esmeralda" Godlewska walczyła wówczas z uczestniczką "Warsaw Shore" Eweliną "Ewelona" Kubiak.

Samozwańczy król był w narożniku Godlewskiej i podobno widział sporo jednoznacznych sytuacji.

 

"Bo ja jestem wzorem do naśladowania, bo ludzie widzą we mnie szczerość mimo, że czasem jestem kontrowersyjny, ale zawsze szczery do bólu. Jak ktoś mi podpada, ja mam swoje zasady, to stawiam na nim krzyżyk i tyle. Nie potrzebuje udawać jak wiele gwiazdeczek, które w tej federacji czy innych udają, że ”o ku*wa ten ma zasięg to tu pójdę, pójdę, nie będę mówił na niego złego słowa” – nie jak ktoś mi podpada lecę z nim jak z ku*wą i tyle. Po prostu kieruje się swoimi zasadami, jak ktoś je złamie to u mnie nie ma czego szukać.

A do naśladowania jestem, bo nie angażuje się w tematy, w których nie mam pojęcia jak ten przygłup ”El Tost”. Angażuje się w różne tematy, nie będę już mówił, bo ja od nich stronię, ale jednego jestem ciekaw. Czy jakby został ujawniony ten romans jego z Moniką Godlewską, który miał na FAME MMA 5 to czy też by się tak wypowiadał przeciwko kobietom. Jak się wypowiada.

Poruszę to na face to face, który jest we wtorek, bo ja się nie angażuje politycznie, ale wspieram kobiety, ponieważ uważam, że każdy powinien mieć prawo do oceny i wyboru co zrobi ze swoim ciałem, jaką decyzje podejmie o swoim płodzie. A ten wypowiada się przeciwko nim, to nie wiem ma dwie kobiety w domu..

Właśnie jestem ciekaw jakby miał wpadkę z tą na FAME MMA 5, zresztą widać na konferencji jak nie oszczędzają się w adoracjach. Ja to widziałem, zresztą wszyscy to widzieli. Co Ty nie widziałeś jak sobie słodzą? Ja byłem w narożniku Eweliny na FAME MMA 5, więc widziałem co tam w hotelach się dzieje. To zostawię na face to face. Mam nadzieję, że odniesie się do tego. Jestem ciekaw jakby wpadkę zaliczyli to jakby wtedy się wypowiadał ”co ona może zrobić”."