Konflikt Najmana i "Don Kasjo" sięga zenitu! Najman pozwie Kasjusza

Na kilka dni przed galą FAME MMA 8 konflikt między Marcinem Najmanem i "Don Kasjo" przybrał astronomicznych rozmiarów. Walka słowna między zawodnikami doprowadziła do oszczerstw rzucanych przez Życińskiego w stronę Najmana.

Samozwańczy król "Don Kajso" podczas rozmowy z Mateuszem Kaniowskim powiedział o romansie "El Testosterona" z Moniką "Esmeraldą" Godlewską podczas gali FAME MMA 5. Najman namiętnie komentuje w swoich mediach społecznościowych sytuację, która rozgrywa się w kraju. Strajk kobiet nie jest przez niego aprobowany i to stanowisko nie spodobało się "Don Kasjo". Do tego zdarzenia nawiązał o podbojach sercowych w hotelowym pokoju.

 

"Czy jakby został ujawniony ten romans jego z Moniką Godlewską, który miał na FAME MMA 5 to czy też by się tak wypowiadał przeciwko kobietom. Jak się wypowiada."

 

Marcin Najman w odpowiedzi na te kłamstwa nie pojawił się na Face to Face z "Don Kasjo." Zażądał wycofania się z oskarżeń przez Życińskiego, ale jak znamy dobrze Kasjusza, nie zrobił tego.

Na swoim kanale "W ringu z Najmanem" udostępnił film z wyjaśnieniami niepojawienia się na cage w FAME MMA. Częstochowianin zapewnia, że w czasie trwania gali FAME MMA 5 był ze swoją żoną w hotelu. Po gali Najman wytoczy "Don Kasjo" cywilny proces, a kwota zadośćuczynienia będzie w wysokości 50-100 tysięcy złotych.