"Way of Blonde" o słowach Dagmary Szewczyk: "do własnego gniazda się po prostu nie sra"

Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska nie pojawi się w oktagonie FAME MMA 8. Jej przeciwniczka odmówiła walki i już było zbyt mało czasu, aby znaleźć zastępstwo. Na swoim Instastory skomentowała całą sytuację:

 

"Nie było mnie na konferencji nie bez powodu. Z przyczyn niezależnych ode mnie, moja walka się nie odbędzie na tej gali. Została przełożona na kolejną galę."

 

Jeżeli włodarze znajdą przeciwniczkę dla Karoliny mamy zagwarantowaną walkę kobiet na FAME MMA 9. Brzuszczyńska i Szewczyk trenują w tym samym klubie. Podczas konferencji "Zusje" przypomniała słowa Dagmary odnoszące się do "Way of Blonde". Dagmara stwierdziła, że wjedzie w nogi "Way of Blond" oraz jej wysoki poziom sportowy nie pozwala jej sparingować z Brzuszczyńską. 

"Way of Blonde" po konferencji odniosła się do słów Dagmary Szewczyk:

 

"Mimo że nie było mnie na konferencji, to jak widać mój nick padł kilka razy. Ja nie mieszam się w gównoburzę z patologią i nie będę tego jakoś roztrząsać. Po prostu zapraszam na nasze treningi grupowe. Jeżeli trenujemy w tym samym klubie, to do własnego gniazda się po prostu nie sra. Jeżeli ktoś uważa się za sportowca, to powinien tę zasadę znać. Z doświadczenia już wiem, że krowa, która dużo ryczy mało mleka daje."

 

Takie dymy mogą zaprowadzić Panie wprost do oktagonu FAME MMA.