Khabib Nurmagomedovow albo koniec kariery! "Don Kasjo" stawia wysoko poprzeczkę

"Don Kasjo" jest znudzony przeciwnikami, których proponuje mu federacja. Podczas II konferencji oznajmił, że chce walczyć z kimś z wyższej półki. Zapowiedział koniec kariery w FAME MMA, jeżeli nie otrzyma rywala z przeszłością w MMA, a najlepiej kogoś z UFC. Sam wytypował od razu mistrza UFC w wadze lekkiej Khabiba Nurmagomedovowa. 

 

"Najlepiej by mnie interesowała walka z Khabibem. On jest niepokonany, ja jestem niepokonany. Oczywiście walka w boksie. Jestem realistą i uważam, że w MMA nie miałbym do niego podjazdu, ale w boksie uważam, że bym go pokonał. Możecie się śmiać, ale udowodnię wam, że jeśli włodarze poczynią starania i ściągną mi jakąś gwiazdę z UFC, to wam zamknę ryj, nawet dziennikarzom, którzy uważają, że nie mam w takiej walce szans."

 

 

"Don Kasjo" zapowiada pojawienie się na FAME MMA 9 tylko pod warunkiem walki z kimś z UFC. Jest pewny, że w boksie ma szansę wygrać z gwiazdkami UFC. Odpuszcza formułę MMA nie jest to jego mocna strona. Co na to federacja? Sprosta wymaganiom gwiazdy FAME MMA? 

 

KARTA WALK FAME MMA 8

Walka wieczoru:

Kacper Blonsky vs Marcin Dubiel

Co-main event:

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Marcin "El Testosteron" Najman

Pozostałe:

Filip "Filipek" Marcinek vs Michał "Sobota" Sobolewski

Amadeusz "Ferrari" Roślik vs Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka

Paweł "Tybori" Tyburski vs Gabriel "Arab" Al-SulwiPiotr

"Szeli" Szeliga vs Piotr "Bestia" Piechowiak

Piotr Pająk vs Alan "Alanik" Kwieciński

Kamila "Zusje" Smogulecka vs Dagmara Szewczyk

Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk

Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran