"Don Kasjo" chce zakończyć karierę razem z Marcinem Najmanem

Gwiazda i samozwańczy król FAME MMA Kasjusz Życiński podczas zbliżającej się gali FAME MMA 8 stoczy pojedynek z Marcinem Najmanem. Ich walka ustawiona jest jako przedostatni pojedynek w karcie walk. Główną walkę zobaczymy w wykonaniu Marcina Dubiel oraz Kacpra Błońskiego. Federacja powołała na nadchodzącą galę wielu debiutantów m.in. raperów "Sobotę" oraz "Araba". 

"Don Kasjo" na razie nie ma sobie równych w organizacji, na trzy wystąpienia wszystkie wygrał. Początki w świecie boksu były obiecujące dla Życińskiego. Został brązowym medalistą Mistrzostw Polski. W ten czas bił się z obecnymi zawodowcami. On jednak nie poszedł tą drogą. Częste niespójne decyzje sędziów skutecznie go zniechęciły.

 

 

Najbliższa gala jest ogromnie wyczekiwana przez widzów. Marcin Najman przeciwnik Kasjusza to doświadczony bokser i zapewnia pogrom na młodym celebrycie. Po tej gali "El Toesteron" kończy swoją przygodę ze sportem w oktagonie. Co ciekawe ostatnio "Don Kajso" chce wtórować Najmanowi.

 

"No ja zobaczę, bo się zastanawiam w ogóle czy jak zakończę karierę El Tosta, to i możliwe, że zakończę swoją. Nie widzę tam ciekawych rywali. Oni się tam tylko prują atencjusze o falow i lajki. Śmiecie zaczepiają nawet bez powodu, to już mi się nie chce. Jak ja mam z 10 się kłócić na konferencjach, to ja mam też wyje*ane w tych śmieci, niech się tam nap*irdalają. Jest ich za dużo. Zobaczymy, co mi włodarze zaproponują. Będę rozmyślał."

 

Czy federacja zdoła zatrzymać "Don kasjo" w FAME MMA? Jeśli król odejdzie, kto będzie gwiazdą całego show?

Gala FAME MMA 8 odbędzie się dwudziestego pierwszego listopada. PPV bez zmian można nabyć poprzez famemma.tv

 

KARTA WALK FAME MMA 8

Walka wieczoru:

Kacper Blonsky vs Marcin Dubiel

Co-main event:

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Marcin "El Testosteron" Najman

Pozostałe:

Filip "Filipek" Marcinek vs Michał "Sobota" Sobolewski

Amadeusz "Ferrari" Roślik vs Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka

Paweł "Tybori" Tyburski vs Gabriel "Arab" Al-SulwiPiotr

"Szeli" Szeliga vs Piotr "Bestia" Piechowiak

Piotr Pająk vs Alan "Alanik" Kwieciński

Kamila "Zusje" Smogulecka vs Dagmara Szewczyk

Karolina "Way Of Blonde" Brzuszczyńska vs TBA

Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk

Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran