Druga walka kobiet pod znakiem zapytania? "Way of blonde" nadal nie ma rywalki

Gala FAME MMA 8 zbliża się wielkimi krokami, za tydzień będziemy oglądać zmagania zawodników  w oktagonie. Zobaczymy wyczekiwaną walkę Marcina Najmana z "Don Kasjo", którzy wystąpią w co-main evencie.

Tradycyjnie jak co galę, ktoś wypada z karty walk. Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska od początku nie wie, z kim zmierzy się na gali. Jej przeciwniczka odmówiła walki. Bardzo prawdopodobne, że walka w ogóle się nie odbędzie.

 

 

Kto zastąpi "Way of Blonde"?

Federacja nie ogłosiła jeszcze żadnej wymiany zawodników, ale pojawiają się liczne komentarze o potencjalnej walce Marcina Malczyńskiego z Jakubem "Kubańczyk" Flas.

Marcin Malczyński ostatnią walkę stoczył na FAME MMA 5. Jego przeciwnikiem był wówczas Marek " Adbuster" Hoffman. W trójmiejskiej Ergo Arenie pokonał rywala na punkty i został mistrzem wagi półśredniej organizacji FAME MMA.

"Kubańczyka" natomiast mogliśmy zobaczyć w akcji podczas FAME MMA 6, gdy zmierzył się ze swoim dawnym przyjacielem "L Pro". Producent muzyczny Mateusz Łapot został pokonany w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut.

Czy zobaczymy zestawienie "Kubańczyka z Malczewskim na FAME MMA 8? Więcej informacji poznamy podczas drugiej konferencji 15 listopada o godzinie 18:00.