Dariusz Michalczewski będzie kibicował "Don Kasjo"?

Dariusz Michalczewski udzielił wywiadu dla Andrzeja Kostyry (se.pl). Były mistrz świata federacji WBO, WBA i IBF w kategorii półciężkiej skomentował nadchodzący pojedynek Marcina "El Testosteron" Najmana z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim.

 

"To znaczy tak ja nie widziałem Kasjusza, jak on boksuje, ale jest naprawdę świetny. Jest jednym z lepszych. Jedne z lepszych konferencji prasowych, jakie widziałem, ale w formie kabaretu można powiedzieć. Marcin też nie jest taki zły, ale tam wielkiego boksu nie będziemy mogli się spodziewać.

 

Ten Kasjusz naprawdę jest świetny, zaczynam być jego fanem powoli (śmiech). Wyluzowany chłopaczek, fajny chłopak. Jakby wygrał... nie mam pojęcia, nie znam jego umiejętności, bo go nie widziałem. Fajnie parodiuje,wygłupia.

 

Ja bym tego w życiu nie obejrzał, gdybym zawsze od kogoś nie dostał linków. Obejrzałem tą konferencję od początku do końca, bo tak zawsze wyłączam – bo dostaje tego mnóstwo od znajomych.

 

Śmieszna sprawa, ale boksować trzeba będzie i wtedy ten Kasjusz będzie musiał pokazać jaja. Marcin jaki jest, to ja go znam, ja widzę, jak on boksuje, znam jego poziom także.. A ten chłopak jest naprawdę pozytywnie bezczelny."

 

 

Gala FAME MMA 8 niewątpliwie przyciąga uwagę. Coraz częściej możemy natknąć się na publikację i wzmianki w internecie o FAME MMA. Organizacja prężnie się rozwija dzięki trafnym zestawieniom w karcie walk. Dwudziestego pierwszego listopada obejrzymy jedenaście walk w tym dwa pojedynki kobiet. II konferencja została zaplanowana na 15 listopada na godzinę 18:00.

 

KARTA WALK FAME MMA 8

 

Walka wieczoru:

Kacper Blonsky vs Marcin Dubiel

Co-main event:

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Marcin "El Testosteron" Najman

Pozostałe:

Filip "Filipek" Marcinek vs Michał "Sobota" Sobolewski

Amadeusz "Ferrari" Roślik vs Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka

Paweł "Tybori" Tyburski vs Gabriel "Arab" Al-SulwiPiotr

"Szeli" Szeliga vs Piotr "Bestia" Piechowiak

Piotr Pająk vs Alan "Alanik" Kwieciński

Kamila "Zusje" Smogulecka vs Dagmara Szewczyk

Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk

Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran