Dlaczego nie doszło do pierwszego spotkania Gamou z Szewczykiem?

Gamou Fall jest nową twarzą federacji FAME MMA. Pojawi się w drugim pojedynku otwierającym galę FAME MMA 8. Przeciwnikiem Gamou jest Maciej "Szewcu" Szewczyk.

 

Kim jest Gamou Fall?

 

Kariera Gamou rozpoczęła się od modelingu, miał okazję wystąpić w filmie Patryka Vegi "Botoks" oraz pojawił się na deskach teatru.  Cały czas jest w świetniej formie, dba o swój wygląd oraz dyspozycję sportową. Do gali przygotowuje się w klubie Ankos Poznań.

 

 

 

Jak Gamou znalazł się w federacji FAME MMA?

 

Model oraz aktor miał szansę już wcześniej pokazać się w FAME MMA. Podczas FAME MMA 6 z karty walk wypadł "Krycha" i jedną z propozycji dla "Szewca" był właśnie Gamou. Maciej jednak nie chciał walczyć z debiutantem. Tłumaczył się brakiem przygotowania pod tego zawodnika.

Media społecznościowe Gamou dzięki dołączeniu do FAME MMA dość szybko rośnie w liczbę obserwujących. Na swoim Instagramie opublikował post z wdzięcznością za kończący się rok i życzeniami dla "Szewca".

 

"Walka na gali będzie dla mnie fajnym zwieńczeniem tego roku, jeśli chodzi o sferę zawodową. Roku, w ciągu którego udało mi się zrobić rzeczy, których nie zakładałem czy miałem w odległych planach, a za sprawą m.in sytuacji na świecie stały się faktem. Nie będę się teraz rozwijał, bo to nie czas na filozofowanie, a maksymalne skupienie na zadaniu, wiec więcej o tym po samej walce. Dzieki za wsparcie i za to, ze jesteście ze mną. Życzę sobie i mojemu przeciwnikowi zdrowia w trakcie przygotowań i po samym pojedynku."

 

KARTA WALK FAME MMA 8

 

Walka wieczoru:

Kacper Blonsky vs Marcin Dubiel

Co-main event:

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Marcin "El Testosteron" Najman

Pozostałe:

Filip "Filipek" Marcinek vs Michał "Sobota" Sobolewski

Amadeusz "Ferrari" Roślik vs Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka

Paweł "Tybori" Tyburski vs Gabriel "Arab" Al-SulwiPiotr

"Szeli" Szeliga vs Piotr "Bestia" Piechowiak

Piotr Pająk vs Alan "Alanik" Kwieciński

Kamila "Zusje" Smogulecka vs Dagmara Szewczyk

Karolina "Way Of Blonde" Brzuszczyńska vs TBA

Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk

Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran